Försäljningen av Newbody & Ullmax har varit aktiv i snart en månad och avslutas nu på söndag den 26 oktober kl 23:59.
Så passa på att lägga in de sista köpen nu under helgen!
Många har sålt väldigt mycket och vi hoppas att det nya konceptet med en möjlighet till egen förtjänst är omtyckt.
Försälningen avslutas för att vi ska få den stora leveransen med "vanliga köp" så fort som möjligt och för att kunna justera direktköp mot options- och avgiftsavisering så långt det går.
Viktigt: vänta med inbetalning av kläder, kalendrar och bingolotter - kläder betalas vid uthämtning utifrån underlag från klubbens ekonomiansvariga.
Så fort vår leverans bekräftats och innan uthämtning av kläderna är det lämpligt att ta in pengar från de man sålt till för att slippa ligga ute med pengar.
Om beloppet att betala in är över gränsen för vad man kan betala med swish finns möjlighet att efterfråga en faktura istället.
Bra jobbat allesamman med alla försäljningar!!